UNIFORM-Agri

Tooted

UNIFORM-Agri karjahaldustarkvaral on lahendus kõigile piimatootjatele. Valikus on erinevaid tooteid, mille hulgast saab valida sobivaim. Saab komplekteerida oma isikliku programmi erinevatest vajalikest toodetest.  Ülevaatekausta programmi võimalustest saab alla laadida siit. Kui tekib tarkvara kohta küsimusi, võta julgelt ühendust.

UNIFORM farmihaldustarkvara

UNIFORM-Agri peamine toode on farmihaldustarkvara lüpsikarjadele. Pakkuda on piimakarjakasvatajatele kogu karja juhtimise paketti. Lisateavet UNIFROM karjahaldustarkvara kohta leiate meie brošüürist või võtke ühendust meie müügimeeskonnaga.

UNFORM söötmise jälgimine

UNIFORM-Agri iseseisev söötmise juhtimissüsteem võimaldab kontrollida söödakulusid, parandada söötmise efektiivsust ja suurendada piimatoodangut.

UNIFORM Link ja moodulid

UNIFORM-Agri pakub mitmeid lahendusi ühenduvuseks teisteplatvormide ja tarkvaradega. Lingid erinevatele lüpsiplatsidele, kaalusüsteemidele, söötmistarkvaradele, vasikate jootmisautomaatidele jpm.

UNIFORM liheveise- ja kitsefarmidele

Lisaks lüpsilehmadele on UNIFORM-Agri välja töötanud ka lihaveise- ja kitsekasvatusettevõtete farmihaldustarkvara. Tarkvaraprogramm põhineb samadel omadustel nagu lüpsilehmade oma, kuid tehtud onspetsiaalsed kohandused liheveise- ja kitsefarmidele.